Palette Sağlığı Hiçe Sayıyorsunuz

Selin Selin22 Haziran 01:13

Keşke önce şikayet var yorumlarına bakıp sonra işlem yapsaydım. Burda bu kadar insan şikayet yazmış acaba ne yapıyorsunuz? Şikayet altlarına yorum yapmaktan başka? Bu gece saçımı dinini 7-1 Palette uçları ise 10-1 Palette ile boyadım boyayı kafama sürdüğüm an dayanılmaz bir acı duydum kafamın derisi yanıyordu arkadaşım saçımı boyuyordu ayıra ayıra ve her hareketi bana ızdırap yaşatıyordu. 20 dakika zor bekledim yerde kıvranarak acile gitmeyi düşündüm o an fenalık geçiriyordum sonra saçı yıkarken soğuk suyla yıkadım ve rahatladım saçlar yeşilimsi bir hal aldı rengini geçtim inanın üzülmedim bir iki boyamaya toplar dedim ama kafama bir daha boya sürebilir miyim bilmiyorum. Aralara bakalım çok mu yeşil ışıktan anlayamıyoruz derken kafa derimin su topladığını bazı yerlerin patlayıp sulanıp kızardığını kafa derimi yüzdüğünü gördük o acı normal bir acı değildi anlamıştım sürerken zaten. İnsanların sağlığıyla oynamak bu kadar mı kolay sorunun çözümü bir özür mü? Cilt kanserine açık bir hale getirdiniz kafamı teşekkürler. Yazıklar olsun kocaman bir firmasınız ama para kazanmak uğruna bizlerin sağlığını hiçe sayıyorsunuz. Birkaç fotoğraf atacağım ama kafamın her yeri aynı.

Cevaplar

Palette Logo Palette 02 Temmuz 00:16

Sayın A.; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Sev 24 Haziran 04:44  

  Çok geçmiş olsun şikayetinizden bu yana ne durumda saç deriniz? Aynı şekilde bende de aynı yaralar mevcut herhangi bir krem vs kullandınız mı merak ettim umarım kısa sürede düzelir.

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Selin 02 Temmuz 00:24  

  Derisi yüzülen yerler şeklinde hafif hafif 4.5. Gün kaşınmaya başladı hiçbir şekilde kaşımadım mikrop kapmasın diye ilk defa bugün şampuan kullandım açık yaram kalmadı kabuklandı hepsi kimyasal içermeyen %100 bitkisel şampuan kullandım.

  profile-icon Selin 02 Temmuz 00:22  

  Merhabalar hayır ilk 1 hafta sadece su ile yıkadım saçımı şampuan, saç kremi, maske ne de herhangi bir ilaç kullanmadım benim kafamın her yerinde su toplaması vardı onlar kurudular bazı yerlerde ise 2,5 -3 cm açık kankı sulu yaralarım vardı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler