Palette 10.1 Saç Boyası Yara Yapıyor

Lara Lara29 Temmuz 02:05

28 Temmuz 2020'de almış olduğum Palette 10.1 saç boyasısaçıma sürdüğüm anda ciddi bir acı hissettim. Yıllardır saçımı boyuyorum hayatımda böyle bir acı yaşamadım. Altı üstü yarım saat beklemesi gereken boyayı açıdan en fazla 15 dakika bekletebildim. Saçımı kuruttuğumda ise saç dibimde en az 15 tane kanlı yara oluşturduğunu fark ettim. Şu an saç derim yara dolu. Hayatımda hiç böyle bir olay yaşamadım. Keşke almadan önce buradaki şikayetleri okusaydım herkes aynı şeyi yaşamış. 

Doktor raporumla beraber Tüketici Hakları'na başvuracağım. Bu kadar insanı mağdur etmeye hakkınız yok. Etrafımdaki insanların sizi tercih etmemesi için elimden geleni yapacağım. Ayrıca kullu sarı diye sattığınız boya turunculaşma yapıyor.

Cevaplar

Palette Logo Palette 08 Ağustos 22:21

Sayın İ.; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Öykü 06 Ağustos 01:22  

    Aslında ürünü teste gönderip tazminat davası açmalı. Üründe kesinlikle insan sağlığına zararlı olan maddelerden fazla var. Alerjiksiniz deyip geçiştiriyorlar ancak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler