10 Şubat 2014

Palette Saç Boyası Saçımı Simsiyah Yaptı.

Yıllardır saçımı siyaha boyuyordum. Geçen ay öğrenci halimle para biriktirip kuaföre gittim saç rengimi açtırdım. 100 kusur lira para ödedim . Uçları yandığı için uçlarından 1 karış kestiler siyahtan kurtuldum ettim derken, kutu boyalardan alıp kahveye boyayayım dedim. Palette 4.60 altın kahve aldım. Yarım saat bekledim yıkadım kömür siyahı oldu gene basa döndük.

Firmaya ulaştım bana kumral boya gönderip siyahın açılacağını söylediler, fakat olmadı . Bir kaç tutam kahverengi gerisi siyah oldu kötü görünüyorum. Şuan sizin yüzünüzden kaç gündür evden çıkmıyorum, resmen psikolojim bozuldu. Bütün emeklerimi ziyan ettiniz . Ben bu saçı açtırmak için neler çektim, upuzun saçlarımdan oldum, dünyanın parasını ödedim.

Betül 909 Okunma

Cevaplar

  • Betül15 Şubat 2014

    henüz telafi beklemekteyim...

  • Palette Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Ahat; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön