13 Mayıs 2013

Palette Saç Boyası Saçıma Zarar Verdi!

Saçımı 2 gün önce 4 yıldır kullandığım aynı renge Pette tarçın bakır boyattım saçlarıma renk oturduğu için hiçbir tereddütüm yoktu ve bu renk bana çok yakışıyordu. kuaför koyu oluyor demesine rağmen yılardır kullanıyorum koyu olması imkansız dedim ama sonuç tam bir kabus kızıl olsa yine iyi saçım şuan resmen bordo ve yıkadığımda da uçlar aktı dipler kaldı .

Bu kadar koyu bir ton olması mümkün değil. yeni tarçın bakır serisinde acaba bir bozukluk mu var çok sevdiğim marka ve renkten vazgeçtim için ve saçımın da mahvolduğu için çok üzgün ve mutsuzum. palette danışma hattını aradığımda da kesinlikle ulaşamıyorum. mağduriyetimin derhal giderilmesi için irtibata geçilmesini istiyorum.

Esra 194 Okunma

Cevaplar

  • Palette Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Demirci; Firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sorun hakkında detaylı bilgi alabilmek için belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından size ulaşamadık.Ulaşabileceğimiz bir telefon numarası iletmenizi rica ederiz. Sabit hatlardan arabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Kozmetik/Kişisel Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcılar Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla. Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön