07 Mayıs 2014

Palette Saç Boyası Saç Derimi Yaktı.

Saçımı dün akşam Palette Deluxe sonbahar kızıl rengi ile boyadım. Daha boyarken anormal bir ağrı ve yanma hissettim. Yarım saat zar zor dayanıp duruladım. Yıkama sonrası hassasiyet vardı. Başka işlem yapmadan uyudum. Sabah uyandığımda saç derisinde kırmızı kabuklu yaralar vardı. Ağrı yanma ve hassasiyet devam ediyordu. Kısacası saç derim yandı sayenizde.

İnternette gördüğüm kadarıyla benim gibi başka mağdurlar da var. Acilen o boyaları toplatın. Başka insanlar yanmasın. Sizin gibi büyük bir firmaya yazık. Yarın doktora gideceğim. Eğer saçımda geri dönüşü olmayan bir hasar olursa sizi dava edeceğim hususunda bilgilerinizi rica ederim.

Duygu 1.319 Okunma

Cevaplar

  • Duygu24 Haziran 2015

    Firma aradı, ilgilendi. o konuda bir şey demiyorum. Ama daha hala saçlarım kendine gelmedi. Beğenen güle güle kullansın. Benden bu kadar.

  • Palette Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Sayın Kaplan; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön