01 Şubat 2016

Palette Özür Hediyesi Diye Gönderilen Ürünler!

Palette boya ile saçımı kahveye boyayarak siyah olmuştu. Şikayetimi yazdım ilgilenildi ve bana açıcı ve boya gönderildi özür için. Keşke göndermeseydiniz. Saçlarıma açma işlemi yaptım güvendiğim muhteşem açıcı ile ve saçlarım 2 santim yanarak koptu gitti!

Saç derim balon balon yandı. Kafama dokunamıyorum. Doktorumdan çürük raporu alacağım ve gerekli bütün işlemleri yapacağım, bilginize. Bu sefer şikayetle olacak iş değil. Kopan saçlarımı geri getirebilecek misiniz?

Mine 511 Okunma

Cevaplar

  • Palette Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın Şenel; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu görüşme için teşekkür ederiz. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön