Pınar P. Teşekkür Mesajı

Şikayetimin çözüm süresinde Pelin Hanım çok yardımcı oldu. Çözüm odaklı bir hizmet verip palette markasını bundan sonraki süreçte rahatca kullanabilmem adına güvenirliği kazandırdı. Teşekkürler.

Palette Işıltılı Kahve Siyah Çıktı!

Pınar P. |

Her zaman kullanmış olduğum 5-5 Palette ışıltılı çikolata saç boyası ile saçımı tekrar boyadım ama ortaya çıkan sonuç ile kullanmış olduğum rengin uzaktan yakından bir alakası yoktu.Güvenerek aldığım ve şuana kadar hiç problem yaşamadığım Palette beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı . Saçım umduğumun aksine siyaha yakın çok koyu bir renk oldu.Rengi açtırmak için vereceğim paraya mı.Saçımın orial ile yıpranacağına mı? Yoksa Palette ile yaşadığım bu hayal kırıklığına mı üzüleyim.Saçımı mahvettiniz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar P.
  08 Ekim
  14:11

  Şikayetimin çözüm süresinde Pelin Hanım çok yardımcı oldu. Çözüm odaklı bir hizmet verip palette markasını bundan sonraki süreçte rahatca kullanabilmem adına güvenirliği kazandırdı. Teşekkürler.

 • 08 Ekim
  14:02

  Sayın Kabak;

  Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır.
  Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz.

  Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz.

  Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz..

  Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız:
  Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28
  Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02
  Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16

  Saygılarımızla,

  Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.