16 Mayıs 2016

Palette Boya Tüpünün İçinden Farklı Renk Çıktı!

Saçımın rengini oldukça açmıştım yaklaşık olarak 5 boyamadan beri palette 7-0 saç boyası kullanmaktayım. Saçlarımın rengi açıldı iyice, son boyamayla iyice oturacak rengi derken 7-0 yazan tüpte sürekli kullandığım renk olmasına rağmen ortaya çikolata kahve gibi bir renk çıktı. Bu nasıl bir sorumsuzluk? Bunun açıklamasını, hesabını kim verecek bana?

Gerekli tüm yerlere şikayetimi yapacağım. Çevremdeki herkesi kullanmamaları için uyarıp çalışmış olduğum firmadaki satılan Palette ürünlerini de müşterilerimize tavsiyede bulunmayacağım pes bu kadar olmaz!

Gamze 1.061 Okunma

Cevaplar

  • Palette Temsilcisi07 Haziran 2016

    Sayın D.; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön