Palette Boya Saç Derimi Yaktı!

Ezgi Z. |

Palette 10. 1 boyasını 1. kullanışımda saç derimde normalın çok üzerinde bir yanma görüldü. 2. kullanışımda ise aşırı yanmanın yanında saç diplerim de kırmızı yaralar, kabuk bağlamasıyla karşı karşıya kaldım! Bu sorunu sadece ben yaşamıyorsam ciddi bir problem var demektir !!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  10:58

  Sayın Zeynep;

  130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir
  firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz.

  Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz.

  Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz..

  Sabit hatlardan arabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız:
  Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28
  Kozmetik/Kişisel Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02
  Yapıştırıcılar Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16

  Saygılarımızla,

  Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.