15 Mart 2013

Palette Boya Derimi Yaktı!

23, 02, 2013 de saçlarımı altın karamele boyadım ve saçlarım lastik gibi oldu ayrıca renk tutmadı . Henkel firmasın telafi amaçlı bana saç boyası hediye etti bakım kremi ile beraber ve ben tam 15 günden fazla saçıma bakım yaptım ve beni arayan Henkeldeki personel arkadaş saçımın boyandığında rengi alacağını söyledi .

Ben dün akşam saçlarımı boyadım sonuç hüsran saç derilerim yandı saçım lastik gibi ve ne yazıkki renk aktı saçımda nedense daha kötü bi sonuç aldım zaten saçlarım kısa ve ince telli şuan saçlarım yün gibi ve altın karamel ile alakası yok saçlarımın zemin rengi açık renk ikinci boyamama rağmen nasıl tutmaz anlamıyorum artık tamamen güvenim gitti ve gerekli olan ne ise onu yapacağım.

Leyla 223 Okunma

Cevaplar

  • Leyla 10 Mayıs 2013

    hep standart cevaplar sizin yüzünüzden saçlarımı kestirmek zorunda kaldım ve şuan saçlarımı boyuyamıyorum bile ....

  • Palette Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Karaman; 130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Müşteri hizmetleri yetkilimizle gerçekleştirmiş olduğunuz görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan arabilecekÜcretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Kozmetik/Kişisel Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcılar Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön