30 Ocak 2014

Pahalı ve Kötü Hizmetin Adresi TTNET!

İnternet bağlantımı sırf reklam göstermek amacı ile kesip, bağlantı kalitesini ve hızını düşüren başka firma yok bu ülkede. Oturum kapatınca izleme verileri ve çerezlerin temizlenmesi şeklinde ayalardığım bilgisayarımda, internet bağlantısı her 5 günde bir gezinti.com saçmalığı için kesiliyor. modemi yeniden başlatınca tekrar gezinti.com saçmalığı ile karşılaşıyorum. TTNET'i aradığımda dakikalarca telefonda bekletiyorlar ve hiçbir şekilde insanla görüşme yapamıyorum.

Eğer bu işi adam gibi yapmayacaksanız yapma TTNET. Paramızla rezil olmanın adresi TTNET.
Pahalı ve kötü hizmetin adresi TTNET. Sinir olmanın adresi TTNET.

Serhan 79 Okunma

Cevaplar

  • Serhan31 Ocak 2014

    1 defa aradılar, açamadım, bir daha aramadılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön