16 Haziran 2014

Packard Bell Wireless ve Hard Disk Sorunu.

Öncelikle böyle bir marka olmaz olsun. Sorun çıkarmadığı bir gün yok. Wireless ile bağlantı sağlarken üstüne yerleştirmiş olduğum zeminden kaldırıp başka bir yere koyduğum anda internet kesiliyor. 2 kez zaten kendi kendine bozulan harddisk yüzünden servise verdim ve her seferinde wireless sorununu dile getirdim.

Modemden yada benden kaynaklı bir sorun olmadığını biliyorum çünkü farklı bir laptopla daha bağlantı sağlıyorum aynı modeme ve asla kesilmiyor. Bu kadar kötü bir bilgisayar markası ben ne gördüm ne duydum. Format atmak istersin harddiski görmez. Durup dururken harddisk sorunu yaşarsın pc'nin sırf açılması 45 dk sürer bide üzerine her gün Wireless sorunu yaşarsın.

Berkay 2.192 Okunma

Cevaplar

  • Berkay20 Haziran 2014

    Tam anlamı ile içler acısı 5 gün geçmesine rağmen kale alınıp packard bell tarafından aranmadım. Yazık tek kelime ile sadece yazık. Söze gelince müşteri velinimet ama hizmet 0! Müşteri tabi velinimet marka sıfatı ile çöp bilgisayarları kaliteliymiş gibi büyük mağazalarda satışa çıkarıyorlar. Bizim gibilerde kanıp bu tuzağa düşüyor.

  • Berkay20 Haziran 2014

    Şikayetimi belirteli 5 gün oldu. Siz packard bell markasına bildirim yapalıda 4 gün. Fakat tarafıma herhangi bir arama gelmedi. Kötü olduklarını biliyorum ama bu kadar da umursamaz olucaklarını tahmin etmiyordum. Mesajımı okuyan tüm okuyucalara şiddetle tavsiyem asla ama asla ucuzmuş uygunmuş indirimdeymiş diye düşünerek asla kanmayın sakın ama sakın bu sözde kendilerine marka sıfatı yükleyen şirketin üretimi bilgisayarlardan almayın. En son teknik servis ile yaklaşık 2 ay önce konuştum wireless problemini o bile bana tam anlayamamıştım ama normalde laptob larda 2 wireless kablosu olduğunu bu pc de 1 tane olduğunu ama sorun teşkil etmemesi gerektiğini söylemişti ama böyle komik bir sorun yok şaka gibi. Laptob u dizlerimden masaya yada herhangi bir zemine koyduğum yada o zeminden dizlerime aldığım anda internet kesiliyor. Artı anında kasma yapıyor. İnternet var gibi görünüyor ama gidiyor bi anda hiç bir sayfa açılmaz oluyor 2-3 dk sonra kendiliğinden tekrar internet çalışır hale geliyor. Şaka gibi. Ve normalde kablolu 8 mb olan internetim wireless ile 1 mb oluyor sayfalar bile düzgün açılmıyor. Modem kaynaklı filan diye düşünüceklerse bu bahaneyi şimdiden unutsunlar şükür ki tek kullandığım pc bu değil. Yani tüm denemeleri yaptım. Tabi eğer bir gün umursayıp ararlarsa!!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön