Pabucunuz.com Ürün Orijinal Değil!

Ali Kemal S. |

Geçen hafta pabucunuz.com dan 159 liralık ayakkabıyı kampanya indirimi var diye 59 TL' ye sipariş verdim. Sitede koydukları ayakkabı resimleri orjinal ayakkabının aynısıydı. Ancak aldığım ürünü teslim alınca çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Gelen ürün kutusuz poşet içinde orjinal markanın adı altında çakma bir ayakkabı çıktı.

O kadar çakma bir ayakkabı ki poşeti açtığımda bali kokusu yüzünden burnumun direği kırıldı. Geri vermeye kalktığımda iade formuyla birlikte göndereceğim ve kargo ücretinin de benim karşılayacağım aksi taktirde iadenin dikkate alınmayacağı yazıyordu. Ancak gel gelelim sitede hiçbir şekilde iade formu diye bir şey yok.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sitemizde gösterilen ürün ile gelen ürün arasında hiçbir fark yoktur. Resimleri bilgi işlem stoklarımızda bulunan ürünler ile çekmiştir. Memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İnternet sitemizde iade formu bulunmaktadır. Bulamadığınız takdirde bizden bunu mail yoluyla isteyebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize info@ashill.com.tr adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Ashill