İpana Yanıltıyor ve Zararımı Karşılamıyor.

İskender İ. |

Diş lekeleri için 7 günde diş lekelerini %90 giderir denen diş macunundan aldım. değil 7 gün 2 ay kullandım. Lekeleri gidermek bir yana diş etlerime zarar verdi. Tedavi için 250 TL dişçi masrafım oldu. Durumu P&G müşteri hizmetlerine bildirdim. Ürünü kargo ile göndermemi istediler. Karşılığında da dalga geçer gibi iade ettiğim ürünün benzerini gönderdiler.

250 TL dişçi masrafını kim ödeyecek dediğimde o bizi ilgilendirmez yanıtı aldım. Ben 250 TL dişçi masrafımın bir şekilde karşılanmasını istiyorum. Hem insanları leke çıkarmayan diş macunu ile yanıltıyor ve hem de zararımı karşılamıyorsunuz. Zararım karşılanmazsa bu işin peşini bırakmayacağım.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün Yan Etki

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İskender İ.
  09 Nisan
  17:36

  Bana sürekli aldığım diş macununun benzerini göndermeyi kesin. Sizi gümrük ve ticaret bakanlığına şikayet ettim. Daha sağlık ve diğer ilgili kurumlara da şikayet edeceğim ve bu işin peşini bırakmayacağım. Bu sefer sert kayaya çarptınız. Sizi rezil edeceğim bunu bilin.

 • İskender İ.
  23 Ocak
  16:12

  Kendilerini gümrük ve ticaret bakanlığına da şikayet ettim. Sonucu bekliyorum. Daha sonra sağlık bakanlığına da şikayet edeceğim.

 • İskender İ.
  12 Ocak
  10:48

  Ne ilgilendiler nede sordular. Umurlarında bile değil. Siz siz olun ipana ürünlerinden uzak durun. Hem ürünlerle ilgili yanıltıyorlar hemde diş etleriniz maf oluyor.