Özyurtlar İnşaat Sms Şikayetleri

(9 şikayet)
Özyurtlar İnşaat

Defalarca arayarak cep telefonuma SMS göndermemelerini istediğim halde kurtulamıyorum. SMS' lerin durdurulması numaramın silinmesini istiyorum. Şikayetçiyim.

18 Şubat 2017
Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat şirketi benden izinsiz telefonuma yeni inşaatları ile ilgili bir sürü mesaj atıyor. En son gece 23.30 da mesaj attı ve yazım hatası yaptıkları için 10 dk sonra tekrar mesaj attılar. Reklamını y…

22 Nisan 2015
Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat firmasından sürekli hafta içi ve hafta sonu SMS ve MMS gelmekte. Son derece rahatsız edici ardı arkası kesilmiyor. Firma yetkililerinden rica ediyorum, lütfen beni SMS listenizden siliniz.

20 Nisan 2015
Özyurtlar İnşaat

Firmayla hiçbir ilgim olmadığı halde iznim olmadan temin ettikleri numarama sabaha karşı saat 03.16 ardından 03.21' de atılan reklam mesajlarıyla uyandırıldım. Bu ne cüret ya? Çıkartın numaramı listenizden bir …

20 Nisan 2015
Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat diye adlandırılan firma, defalarca uyarmama rağmen bana SMS ile tacize devam ediyor. Bu saygısızlığa son verin...

01 Aralık 2014

Efe'nin Teşekkür Mesajı

firmanın burdaki cevabına istinaden şikayetimi kaldırıyorum
Özyurtlar İnşaat

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

23 Nisan 2014
Özyurtlar İnşaat

Cep telefonu numaramı nereden ellerine geçirmişlerse reklam sms'leri atarak rahatsız ediyorlar. Bu markada bir firmaya yakıştıramadım.

04 Nisan 2014
Özyurtlar İnşaat

Telefonumu nereden temin ettiler bilmiyorum, Özyurtlar İnşaat iznim olmadan reklam ve kampanya SMS'i yollayarak beni rahatsız ediyor. Telefonumun listenizden silinmesini istiyorum.

15 Mart 2014
Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat firması, iletişim bilgilerimi nereden temin ettiyse, cep telefonuma iznim olmadan reklam ve kampanya SMS'leri gönderiyor. Durumdan oldukça rahatsızım.

14 Mart 2014
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları