12 Eylül 2013 #2009212

Özyurtlar İnşaat Ntowers'ın İGDAŞ Faturasını Ödememiş Isınamıyoruz!

Özyurtlar İnşaat firmasının Ntowers projesinin B1 bloğunda ikamet ediyorum. Ön yüklemeli merkezi sistem olan, ısınma ve sıcak su sitemi için, parasını peşin vererek ödeme yapmama ve içerisinde kredisi bulunmasına rağmen hizmet alamıyorum.


Özyurtlar İnşaat ve yönetimi verdiği Orkun Grup isimli firma aylarca İGDAŞ faturasını ödememiş, bu ödenmeyen borçlar yüzenden İGDAŞ tarafından Ntowers sitesinin gazı kesildi, şu an sitede ne sıcak akıyor ne de ısıtma sistemi çalışıyor. Ne zaman gaz açılacağı da meçhul.


Bu ''Özyurlar İnşaat'' zaten yarım yamalak teslim ettiği siteyi yönetmeyi de başaramadı her şeyi eline yüzüne bulaştırdı. Bir daha bunlardan daire almak mı? Kesinlikle Hayır...

Mustafa 842 Okunma

Cevaplar

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır ilginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  • Mustafa15 Eylül 2013

    cozumsuzluk...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön