04 Mayıs 2018
#10403129

Özyurtlar İnşaat NLogo Doğalgazsız Teslimat Yaptı

Özyurtlar NLogo'dan Şubat ayında teslim aldığım dairenin halen İgdaş' tan doğalgazı açtıramamışlar. Şaka gibi Şubat ayından beri önümüzdeki hafta açılıyor diyerek kandırmaya devam ediyorlar. 10 dakika önce konuştum yine haftaya kesin açılıyormuş. Yerseniz. Doğalgazı açtıramayacaksanız teslimat yapmayacaksın. Nisan ayından aidat istemeyi biliyorsanız insanları mağdur etmemeyi de bileceksiniz. Soğuk suyla mı banyo yapacağız?

Abdullah Abdullah 4.600 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdullah07 Mayıs 2018

    Sayın müşteri Temsilcisi arkadaşım ; Kayıtlarınızı kontrol ederseniz, Konuyu kimsenin üstlenmediğini Satış ofisinizin, n logo Yönetimine attığını, n logo yönetiminin de Satış ofisine attığını göreceksiniz. Şubat ayından bu yana her hafta çözüldü, çözülecek. Aidatlar için aramayı bilen arkadaşlar ;muhtemelen benim bıraktığım cep telefonu numaramı bir türlü ulaşamadığım yetkili kişiye ulaştırabilir.

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi05 Mayıs 2018

    Abdullah Bey Merhabalar, Bizleri 444 4 027 nolu numaramızdan arayabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili departmanlara aktarılacak ve çözüm odaklı çalışmalara başlanacaktır. Özyurtlar Holding Müşteri Temsilcisi

Ziyaretçi Yorumları