24 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5569822

Özyurtlar İnşaat Evmi Aldık Dertmi Aldık?

Teslimata kadar zaten insanlar yaşadıklarını burada yazmışlar bu nedenle o konuya girmeyeceğim. Evinize girdiğinizde sorunlar çözüldü mü? Hayır, o zaman yaşadıklarınız 10 kat daha beteri…Sitede oturum 1,5 senedir var ama sitenin halini görseniz oturur ağlarsınız. Zaten malzeme
kalitesiz, özensiz yapılmış her taraf, biran önce teslim edebilmek adına yarım yamalak çirkin görüntülü birçok yer var ama muhatap yok. Özyurtlar'da teslim ettik karışmayız zihniyeti.


Özyurtlar, binaları teslim ettikten sonra o binada yaşananlar sizi ilgilendirmiyorsa marka olmaya çalışıp, isim yapmanıza ne gerek var? Sokaktaki sıradan bir müteahhitten farkınız ne? Bitirdiğiniz sitelerin fotolarını internet sitenizden yayımlamayı ve şunları yaptık deyip reklam yapmasını biliyorsunuz ama o sitelerin hali ne oldu? Gidip kontrol edelim, siteyi yıktılar mı, bambaşka bir hal mi aldı vs. Neden ilgilenmiyorsunuz?

İşıl İşıl 2.896 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İşıl24 Mayıs 2016

    Ben zaten Şikayetvar.com'a yazmadan önce sizlere ulaştım, ama muhatap yok. Size dönüş yapacak dedikleri kişiyi 2 gündür arasın diye bekliyorum. Ben bu konuyu 3 ay önce de sizi arayıp dile getirdim, kendim arayıp arayıp duruyorum. Bir kişi adam yerine koyup, şikayetimle alakalı geri dönüş yapmıyor. Ayrıca Site yönetiminin ilgileneceği konular binaların temizlik, asansör veya havuz bakımı vs. Konulardır, binanın dış görünüşü veya malzeme kalitesi konusunda onların ne gibi yetkileri var ki? Beni arama zahmetine girer misin bilmiyorum ama arayacak kişiden gerçekten de biz yaptık, teslim ettik zihniyeti yerine sorun çözme odaklı olmasını rica ediyorum. Lütfen yaptığınız sitelerin arkasında durun.

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Site yönetimi ile ilgili yapmış olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Teslim sonrasında Müşteri İlişkileri departmanımız hizmetinizdedir. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve konuyla ilgili detaylı bilgi aktarabilmek adına, belirtmiş olduğunuz bilgilerinizden ulaşıyor olacağız. Saygılarımızla. Özyurtlar Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri 444 4 027

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler