21 Ocak 2015
#2992550

Özyurtlar İnşaat 5 Sene Garantili Mutfak Taşları Yerinden Oynamaya Başladı!

Özyurtlar Garden City 2. Etap D blokta daire sahibiyim. Dairemin mutfak zemin taşları yerinden oynamaya başladı. Bu taşların 5 yıl garantisi olduğu halde Özyurtlar ekibinin ilgili departmanı ile görüştüğüm de, "bu işi yapan ustalar işten ayrıldılar yeni bir çalışma olursa biz sizi ararız" diyerek geçiştirdiler. Böyle bir şey olabilir mi? 5 sene garantisi var, ve koskoca Özyurtlar verdiği taahhüdü yerine getirmiyor. Artık hakkımı yasal yollarla arayacağım. Özyurtlar ailesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

Gökhan Gökhan 3.263 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı23 Mart 2015

    teşekkürler gerekli tadilat yapıldı.

  • Gökhan29 Ocak 2015

    Sevgili Yetkili; Ben Garden city d blok projesinde daire sahibiyim. Dairemin 5 sene garantili olan mutfak taşları birkaçı yerinden çıkmıştır. Aralık ve ocak ayından beri özyurtlar ekibine bildirmeme rağmen "ilgileneceğiz" "bu isi yapan ekip isten çıktı ama halledeceğiz" diyerek telefonu kapattılar. En son şikayetvar ile şikayetimi belirttim, ama yine ayni şeyleri duydum. Ne yani koskoca özyurtlar'ın mutfak taşlarını değiştirecek gücü yok mu? 2 ay dır peşinizden koşuyorum. Dairede ki problemler özyurtlar'ın umurunda olmaz her ne kadar 5 sene garanti vermiş olsalar bile Özyurtlar dan ev alacak onlar iyi düşünsün. 2 aydır özyurtlar'ın peşinden koşuyorum. Koskoca özyurtlar'ın mutfak taşını değiştirecek ekibi bile yokmuş

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın müşterimizle görüşülüp ilgili birime şikayeti için bilgilendirme yapılmıştır. Her türlü öneri, talep ve şikayetlerinizde 444 40 27 müşteri hizmetleri departmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları