14 Eylül 2013

Özyurtlar İnşaat Ve Yönetimi Yüzünden Hepimiz Mağdur Olduk!

Ntowers konutlarında, sıcak su ve ısınma ön ödemeli kontur sistemiyle kullanılmaktadır.
Site sakinleri aylardır sıcak su için peşin peşin ödedikleri binlerce TL'lik paraları Orkun Grup Yönetimi ve Özyurtlar İnşaat aylardır İGDAŞ'a ödememiş.

İGDAŞ biriken borçtan dolayı gazi kesince ve site sakinleri sıcak susuz kalınca her şey ortaya çıktı. Özyurtlar İnşaat, işbirlikçileri Orkun Grup ve Yönetimi hakkında şikayetçiyim!

Firuz 837 Okunma

Cevaplar

  • Firuz10 Ekim 2013

    Doğal gaz ücretini taplayamamasından mi dediniz? Site sakinleri , biz zaten doğal gaz / ısınma ücretini peşin ödeyerek, (sizin yaptiğiniz konturlü sistem den ) kullanıyoruz ki.. Buda deme ki.. kullanılan doğal gazin ücreti kuruşuna kadar ödenmiş site sakinleri tarafindan..

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön