14 Eylül 2013

Özyurtlar İnşaat Ntowers Ve Orkun Grubunun Sorunları Bunalttı Artık!

Ocak 2013 tarihinde taşındığımız Özyurtlar İnşaat Ntowers sitesinde sorunlar bitmek bilmiyor. Özyurtlar İnşaat sitedeki imalatı bitirmeden teslim etti ve sonuç şu; gelin bir bakın her yer delik deşik.

Sitedeki yangın konusu, hırsızlık, yüksek aidatlar ve eksik hizmetler yetmiyormuş gibi bir de üstüne doğalgaz krizi yaşamaya başladık. " Öde-kullan " sistemi ile parasını peşin ödediğimiz tutarların Özyurtlar ve Orkun yönetim eliyle İGDAŞ'a eksik yatırıldığını öğrendik sayaçlar mühürlendi.

1296 daireli sitede sıcak suyumuz akmıyor, kokuştuk! Bu çarpıklığa göz yuman Özyurtlar İnşaat ve kendi seçtikleri Orkun Şirketler grubundan şikayetçiyiz!

Salih 891 Okunma

Cevaplar

  • Salih30 Eylül 2013

    Geçici yönetim olarak bahsettiğiniz kurum, zaten Özyurtlar personelinden oluşmaktadır. İş tramva haline gelene kadar Özyurtlar neden yapılan yolsuzluk ve usülsüzlüğe göz yumdu ?

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır ilginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön