16 Eylül 2013

Özyurtlar İnşaat Ntowers Gaz Kesintisinden Şikayetçiyiz!

Özyurtlar İnşaat ile bitmek bilmeyen sorunlara bir yenisi daha eklendi. Ön ödemeli sistemde gelen faturanın nasıl olur da yatırılamayacağını aklım almıyor. Toplanan paraların kullanım alanları ile ilgili yetkililerden açıklama bekliyoruz. Bir an önce bu mağduriyetin giderilmesi ve tüm site sakinlerinden özür dilenmesi dileğiyle.

Mustafa 1.135 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti için kalıcı çözümlerin sağlanması hem şirketinizin hemde mülk sahibi olduğumuz sitemizin marka değerinin korunmasında faydalı olacağı kanaatindeyim. Gelişmeleri bekliyoruz. Teşekkürler.

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön