12 Eylül 2013

Özyurtlar İnşaat Mağdur Edildik!

Özyurtlar İnşaat sahibi T*** Ö****Esenyurt ntowers projesinde, İgdaş borcundan dolayı gazı kapatmış ama vatandaş peşin ödeme yapıp gaz satın alıyordu. Bu borç nereden çıktı yapmış olduğunuz projelere sahip çıksanız ve başa getirdiğiniz site yönetimiyle ilgilenseniz, kış geliyor insanlar nasıl ısınacak nasıl banyo yapacak?

Bizleri bu duruma düşürdüğünüz için size hakkımı helal etmiyorum.Ve asla sizin yapmış olduğunuz dairelerden artık alım yapmayacağım.

Ufuk 624 Okunma

Cevaplar

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İlgili birim tarafından en kısa zzamanda detaylı bilgilendirme yapılacaktır. ilginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  • Ufuk 02 Ekim 2013

    Geçici yönetimler sizler tarafından başa getirilmiştir.Her ay faturaların ödendiğine dair dair bilgilendirme yapılmalıdır.Konu sizle alakalı değil de benlemi alakalı cevabınızı yetersiz buluyorum.Hiç bir projede yaşanmayan bu sorun neden özyurtlarda yaşandı onun sorgulamasını yapınız ve bundan sonraki günler için kalıcı tedbirler alınız.Bildiğim kadarıyla teslim tarihinden sonra 5 yıl süreyle sizlerin başa getirdiği geçici yönetimle site yönetildiğinden bu süre zarfında sorumlulukta özyurtlara ait olacaktır.Sonuç olarak sorumlu olduğunuzdan veya sırf problemi çözmek adına bu borcu ödemiş olmanız yeterlidir.

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz , Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek 16.09.2013 tarihinde sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön