13 Eylül 2013

Özyurtlar İnşaat Kış Geliyor Isınma Ve Sıcak Su Sorunumuz Var!

İnsanların ön ödemeli olarak satın aldığı sıcak su ve ısınma işlevi Özyurtlar İnşaat ve Orkun Grup adı altında bir site yönetimi tarafından mağduriyet ile sonuçlanmıştır. Yaklaşık 3000 vatandaş paralarını ödemesine rağmen sıcak şu kullanamıyor. Sebebi ise site Yönetiminin 510 bin TL İGDAŞ'a olan borcudur. Ve hatta yakında susuzda kalmayla karşı karşıya dır.

İski'ye borç 17 bin TL'dir. Mağduriyetin sebebi ise çok açık belli insanlardan toplanan on ödemeli bu sistemdeki paralar yolsuzluk sonucu Orkun Grup tarafından hiç edilmiştir. Yetkilileri göreve davet ediyoruz. Özyurtlar İnşaat bu duruma el koymak zorundadır. Acil çözüm bekliyoruz yaklaşık 3000 mağdur site sakini olarak.

Gürcan 547 Okunma

Cevaplar

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz , Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek 16.09.2013 tarihinde sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön