13 Eylül 2013

Özyurtlar İnşaat Doğalgaz Paralarını Yatırmamış!

Özyurtlar İnşaat; kontörlü sistem olan ısınma ve sıcak su sistemi için peşin ücretle yüklenen paraları İGDAŞ'a yatırmamış ve 4 gündür sitedeki 1200'e yakın eve sıcak su gelmemektedir.

Özyurtlar İnşaat 550.000 TL'lik bu Doğalgaz borcunu kesinlikle ödemeyeceğini beyan etmiş ve site sakinlerinin çok büyük bir mağduriyet yaşamasına sebep olmuştur.

Zaten neresinden tutsan elinde kalan ve her şeyi eksik bir proje teslim ettiği yetmezmiş gibi bu son yaşanan olay bardağı taşıran son damla olmuştur. Site yönetiminden herkes şikayetçidir!

Abdullah 490 Okunma

Cevaplar

  • Özyurtlar İnşaat Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz , Sitedeki doğalgaz sorunundan kaynaklanan problemin şirketimizle hiçbir ilgisi yoktur. Sorun şirketimiz tarafından yasal olarak kurulan zorunlu geçici yönetimin, ihale ettiği Orkun Grup adlı yönetim şirketinin aidat ve doğalgaz ücretlerini toplayamamasından kaynaklanmaktadır. Orkun Grup’un bu konuda başarısız olduğu görülmüştür. Projelerimizin ve müşterilerimizin her zaman arkasında durmaya özen gösteren şirketimiz bu sorunlara karşılık site yönetimine 600 bin lira borç vererek 16.09.2013 tarihinde sorunu gidermiştir. Önümüzdeki günlerde sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı yönetimle alakalı yeni kararlar alınacaktır iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön