17 Ekim 2016 #6706027

Öztiryakiler Sıcak Su Makineye Gelmiyor

Daha önceden de 21 kez servise giren ve en son 2 ay önce servise giren bulaşık makinem yine arıza yaptı. Markasına güvenerek aldığım Öztiryakiler bulaşık makinem acaba ayıplı bir ürün müdür ki sık sık arıza yapıyor? Şu an makine çalışmıyor. Bu konuyla ilgili ivedilikle yardımcı olmanızı talep ediyorum. Aksi takdirde bu yaşadığım sorunu görsel ve işitsel kamuoyuyla paylaşacağım bildiririm. 0532 402**.

Fatih 929 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Ekim 2016

    Daha önceden de 21 kez servise giren ve en son 2 ay önce servise giren bulaşık makinem yine arıza yaptı. Markasına güvenerek aldığım öztiryakiler bulaşık makinem acaba ayıplı bir ürünmüdürki sık sık arıza yapıyor. Şu an makine çalışmıyor. Bu konuyla ilgili ivedilikle yardımcı olmanızı talep ediyorum. Aksi takdirde bu yaşadığım sorunu görsel ve işitsel kamuoyuyla paylaşacağım bildiririm. Saygılarımla Fatih Güneri cep tel:0532 402 35 72

  • Öztiryakiler Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] ve [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. iyi çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön