02 Eylül 2013

Özsüt'ün Yoğurdu Küflü Çıktı!

Özsüt'ün yeni üretime başladığı ve büyük marketlerde satılan yoğurdunuzu almak hatasında bulundum. Son kullanma tarihi gelmemiş olan ürününüz henüz tüketime başlamadığım halde küflü çıktı. Kapağını açtığımda gördüğüm manzara çok vahimdi.

Çocuklarımızın bile kolaylıkla ulaştığı bu hızlı tüketim ürünü derhal incelenmeli. Gerekli önlemler alınmalı. Web sitenize konuya istinaden bir şikayette bulundum. Bakınız ekte. Fakat bir cevap alamadım. Son kullanma tarihinin geçmesini bekliyorsunuz sanırım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, kurumsal bir firma olarak yapmanız gereken bu değil mi?

Gülesin 1.581 Okunma

Cevaplar

  • Gülesin 08 Kasım 2013

    2 ay oldu,hala geri dönecekler bana.Yazık...

  • Özsüt Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • Gülesin 06 Eylül 2013

    Ürününe sahip çıkmayan bu firmayı esefle kınıyorum.Hiçbir girişimde bulunulmadı şikayetime istinaden.Bir daha bu markayı almayacağıma söz veriyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön