14 Ekim 2018
Yorum Yap
#11028738

Yüzünü Ekşiten Garsonlarıyla Özsüt!

Bugün gittiğimiz Nevşehir Özsüt şubesinde sipariş ettiğimiz pasta ellerinde yokmuş. Garson bey içeriğinin benzer olduğunu düşündüğü başka bir pastayı getirip koydu önümüze. İptal etmek istediğimi söyleyince diğer garsona suratını ekşittiğini bizzat gözlerimle gördüm. Kendi kendine karar verip sormadan başka bir sipariş getirmesi bir yana yüzünü ekşitmesi bizi çileden çıkardı. Ve bu sorunu biz kasada şube şefine ve sahibine anlattığımız halde sorunu çözemedik.


Kafe genelinde inanılmaz bir dağınıklık ve çalışanlarında tok satıcılık hali mevcut. Bir daha asla girmeyeceğim bir mekan ve tanıdığım herkese anlatacağım bir olay. Türkiye'nin hiçbir yerindeki Özsüt şubesinde hatta hiçbir kafede mekanda yaşamadığım terbiyesizliği yaşadım bugün. Demek ki Özsüt frenchasingi böyle insanlara veriyor artık ve özsütler de böyle saygısız insanlar çalıştırıyor. Özsüt'ler tüm Türkiye çapında bitmiştir benim için.

Çağla Çağla 930 Okunma

Cevaplar

  • Özsüt Temsilcisi15 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz,  Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ziyaretçi Yorumları