Özsüt ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Selda sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Özsüt Yaş Pasta Kalitesi Ve Pasta İsminden Farklı Reçetede Ürün Satışı

288
Selda
Selda 25 Kasım 2022 09:31

20 Kasım 2022 de Adana Gazipaşa şube Özsüt'ten kardeşimin doğum günü için krokanlı pasta aldım. Pastanın değeri olmayacak bedel para ödedim. Pasta o kadar sıradan ve kötüydü ki... İçinde krokan yoktu neredeyse, fındık vardı... Yetkilileri aradım görseller gönderdim. Önemsemediler, net cevap alamadım. Özür bile dilemediler. Hatırlatma kapsamında tekrar mesaj attım. Y yine hiç cevap yok ve sessizlik... Özsüt 'ün sayfasına mesaj gönderdim. Yine dönüş yok, yine ses yok... Bu tarz endüstriyel üretim yerlerden ve tüketiciyi sallamayan şirketlerden ve aptal yerine konmaktan hiç hoşlanmıyorum. Bu nedenle elimden geldiğince her yere yazıp, şikayet edeceğim.

Özsüt Logo
Özsüt25 Kasım 2022 10:36
Selda
Selda25 Kasım 2022 13:23

Umarım gerçekten cevap alabilirim... Teşekkür ederim.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
Eda
611
09 Mayıs 2022

Özsüt Yaş Pasta Kalite Düşüklüğü

Bugün Aliağa İzmir şubeden aldığım Antep fıstıklı yaş pasta tam bir hayal kırıklığı. İslak kekten farkı yok. Kalite çok düşük ama fiyat yerinde... Üst kremada krem şanti kullanılmış. 5 yaşındaki oğlum bile anne bu ne değişik pasta diyebildi. Yorumu size bırakıyorum. Verilen paraya yazık

profile
2.117
01 Mart 2022

Özsüt Bozuk Kötü Yaş Pasta

Merhaba Bugün A101den Özsüt krokanlı pasta aldım Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş mahallesindeki şubeden 4 Mart son kullanma tarihliydi yediğim en kötü yaş pastaydı sırf Özsüt markalı diye aldım bayat ve kokuyordu. Özsüt lütfen üretim yapma paramızı çöpe atıyoruz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .