12 Ekim 2016

Özsüt Trileçe Çok Kötü.

Şikayetimi önce firmaya bildirdim. Herhangi bir şekilde cevap gelmediği için buraya da aynen aktarıyorum. Teraspark AVM'de bulunan şubede trileçe yedik. Daha doğrusu yiyemedik. Şimdiye dek yediğim en kötü trileçeydi. Hatta trileçe olduğundan da şüpheliyim. Çok yoğun reçel benzeri bir şeyler kaplıydı, aşırı şekerliydi. Altındaki kek ise kek değildi sanırım. İçinde kesilmiş süt parçaları vardı. Kasadaki beyefendiye gösterdim. Normal olduğunu söyledi.

o görüntüyü içim kaldırmadığı için frambuaz olduğunu tahmin ettiğim reçelini yedim kalanını bıraktım. Parasını da ödedim. Ödeme yaparken hiç memnun kalmadığımı da ifade ettim. Kasadaki bey de dahil olmak üzere çalışanlar ben oradan ayrılana kadar bana baktılar. Normal bir bakışla değil tabi ki. Özetle yediğim (yiyemediğim) üründen ve personelin yaklaşımından memnun kalmadım. Fotoğrafını da saklıyorum, teknik nedenlerle buraya yükleyemedim.

Murat 611 Okunma

Cevaplar

  • Özsüt Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön