24 Ekim 2016 #6765571

Özsüt Saygısız Garsonu

Dün akşam saat 17:30-18:00 de eşim il dışından gelen arkadaşlarına jest olsun diye yemekten sonra Niğde Özsüt'e tatlı yemeye götürmüş, ama en büyük hatayı bu kararı vermekle yapmış. Önce kalabalık oldukları için iki masa birleştirilmiş, arkadaşları da gelince garson buraya daha fazla masa çekemem diye başka masaya almış, eşim tatlı tabağı ve çayını almadığı için garson bu kimim tarzında hareketler yapıp tabağı eşimin önüne çarparak koymuş. Ve sonrada 'başka masa ister misiniz bunu da birleştireyim mi ip gibi dizilmişsiniz' demiş ve arkasını dönüp mırıldanmaya devam etmiş. Bu ne saygısızlık ne ciddiyetsizlik. Durum böyle olunca yemedikleri 7 tatlı 7 çaya 80 küsur TL verip kalmak zorunda kalmışlar. Yemedikleri ürünün parasını aldıklarına mı yanayım paramızın çöpe gittiğine mi yanayım Özsüt gibi bir firmanın güzel konuşma ve saygıdan habersiz garsonuna mı yanayım bilemedim.

Gözde 1.661 Okunma

Cevaplar

  • Gözde31 Ekim 2016

    1 hafta oldu ne geri dönüş var ne bir haber, sorumsuzluk diz boyu. 444 11 10 aradım geri dönüş yapılacak denildi hala bir gelişme yok. Müşteri memnuniyeti umurlarında değil, hizmet politikası sıfır. Bırakın Özsüt'e bir daha gitmeyi artık önünden geçmem.

  • Özsüt Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön