15 Şubat 2016 #4893033

Özsüt Müşteri İlişkisizliği

Parayı basıp, adınızı satın alan Van Özsüt' te limonlu cheese cake siparişi verdik. Gelen üründen aldığımız parçayı ağzımıza götürmemiz ve peçeteye çıkarmamız bir oldu. Değiştirebilir misiniz dedik, başka bir ürün geldi. Hesap için kasaya gittiğimizde yiyemediğimiz limonlu cheese cake kılığındaki ucube ürünün de (değişim sırasında uyarmadıkları halde) ücretini bizden istediler. Sorduğumuzda''ürünü başka müşterilerin şikayet etmediğini, müdüründe tadına baktığını, oda beğendiği için parasının alınması talimatı verdiği''cevabını aldık. Tabi seviyesizliğe düşmedik ücreti ödedik. Bu mesajı özür dilenmek için yazmıyorum. Markanızı müşteriden, lezzetten ve esnaflıktan anlamayan tiplere satmışsınız. Bu kadar aymazlığı ve kasadaki davranışa rekabet ettiğiniz markalarda görmeyeceğimden eminim. Özsüt' te ki müşteri hizmeti, servis ve cheese cake kalitesiz.

Emrah 276 Okunma

Cevaplar

  • Emrah18 Şubat 2016

    Bana dönüş yapılmasına gerek yok çünkü bir daha Özsüt e gitmek gibi bir niyetim yok. Terbiye yoksunu bayinizi uyarın ki başkalarına aynısını yapmasınlar. Sizin özrünüz de kabahatinizden büyük olur ona da şüphem yok.

  • Özsüt Temsilcisi15 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön