Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Özsüt ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Deniz sonuçtan hiç memnun değil

Özsüt Bu Nasıl Hareket?

207
Deniz
Deniz 02 Ocak 11:05

01.01.2023 günü İzmir Karşıyaka Mavibahçe AVM ® Özsüt pastanesinde bir şeyler yiyip içtik ve 159 TL olan hesabımızı nakit olarak ödemek için adisyonun içine 200 TL koydum. Hesabı getiren garson kız paranın üstünü istiyor musunuz diye sordu, ben neye uğradığımı şaşırdım. İstediğimi söyledim bana öyle bir bakışı vardı ki.. Şimdi öğrenmek istediğim şu: Bu sizlerin bir şirket politikası mıdır? Yani kalan para üstüne el koymak. Kalan 41 TL'yi bahşiş olarak istemek normal bir davranış mıdır. Belkide benim cebimde 200Tl den başka para yoktur. Arkadaşlarımın yanında düştüğüm durum hoş mu sizce? Ortam çok kalabalık tı ve ben o anda garsonu rencide etmek istemedim ve oradan uzaklaştık. Bahşiş zorla bırakılmaz, müşteriden ödemesi gereken hesap dışında bir para talep edilemez. 56 yaşındayım ve çok yerde yedim, içtim. Böyle bir muamele ile hiç karşılaşmadım. Bir daha asla sizden alışveriş yapmam ve çevremdeki insanlara da bu olayı anlatıp uyarırım... Özsüt pastahanesi genel müd. Bilgisine!

Özsüt Logo
Özsüt02 Ocak 12:40

Benzer Şikayetler

profile
248
03 Ocak

Özsüt Sıfır Kalite, Çok Yüksek Fiyat

2 Ocak 2023' de İzmir Karşıyaka'dan aldığım 4kişilik fıstıklı karaorman pastasına ödediğim tamı tamına 245 TL para. Hayatımda böyle kötü bir pasta yemedim. Çok Değer verdiğiniz eşinizin doğum gününde, yine değer verdiğiniz ve kurumsal kalitesini yüksek bildiğiniz Özsüt markasından çok pahalı olmasın...

profile
99
14 Ocak

Özsüt Karaorman Bayat Pasta

İzmir Karşıyaka Bahriye üçok bulvarından almış olduğumuz 6 kişilik karaorman fıstıklı pasta bayat çıktı. Pastanın fıstıkları bayat keki bayat bu kadar pahalı pasta ücreti alıp da bayat pasta satmak hiç yakışmadı uzun süredir alışveriş yapmıyordum Özsüt'ten bugün denemek istedim ancak pişman oldum.

Özsüt Karaorman Bayat Pasta
Özsüt Karaorman Bayat Pasta
  • profile
1 Destekçi
profile
78
12 Ocak

Özsüt Hilltown Karşıyaka Şubesinde Ekşimiş Ürün Sorunu

Özsüt İzmir Karşıyaka Hilltown kestaneli mangoyla ekşimiş, diğerlerinin de durumunu çok merak ediyorum. Durumu bildirdiğimiz sorumlu bizim de kabahatimiz yok başka yerden geliyor dedi. O zaman kaldırın bunları vitrinden dediğimiz halde kimse oralı olmadı. Bunları küçük çocuklarda yiyebilir insan sağ...

  • profile
1 Destekçi
profile
98
16 Kasım 2022

Özsüt Dilimleyemiyor Servis Yapamıyor

İzmir Karşıyaka çarşıda bulunan Özsüt Şubesi pasta servisi yapmıyor menü getiriyorlar ama seçemiyorsunuz çünkü ellerinde eğer dilimlenmiş olarak varsa onu veriyorlar menüde seçtiğiniz pasta bütün halde ise dilimleyemeyiz bütün halinde al ya da yeme diyorlar komik.

profile
1.164
02 Nisan 2022

Özsüt'te Çay Felaketi!

İzmir Karşıyaka Hilltown AVM Özsüt'e bugün 2 çay 24 TL ödedim. Çay alt tarafı, maliyetini geçtim arşi almışlar artık. Bu kadar fahiş fiyat olur mu yazık. Bir daha asla gitmem. Artık çay bile içermeyecekler insanlara. Hiç mi denetleyen yok bunları kime şikayet edelim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .