15 Eylül 2014

Özsüt Levent Çarşı Şubesi Personelinden Şikayetçiyiz!

07.09.2014 tarihinde Levent Çarşı Özsüt'e üst kata oturmaya çıktık ve oturduk, aradan 10 dk geçti, ne gelen var ne giden, sonra mutfak personeli geldi ve personel yönlendirmesini rica ettik. Aradan toplam 15 dk geçti personel bey geldi ve aynen şu sözleri sarf etti: Beyefendi üst kata servisimiz yoktur, biz sizi unutmuşuz, çıktığınızı görseydik daha önce uyarırdık!

Bu arada alt kat bahçe dolu yer yok, üst kat bom boş, bunu belirttik, ayrıca biz 3 seneden beri sürekli aynı üst katta oturup, servis alan insanlarız, personeli de büyük ihtimalle yenilemişler, tanıdık yüz yok, biz de kalktık haliyle! Levent gibi güzide bir semtimizde bu şekilde hizmet veren Özsüt personelini kınıyoruz ve şikayet ediyoruz!

Cihan 530 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 05 Kasım 2016

    O günden beri uğramıyorum, arkadaşlar gitmiş 2 hafta önce, garson 10 dk da gelmiş yine, üst kat yine kapalıymış, kalite yerlerde, marka değerini düşürmeye devam ediyorlar, tat güzel ama servis hizmet yerlerde tebrikler... Bu arada Taksim Şubede ayni sorunlar yok, sadece Levent Çarşı Özsüt'te bu sorunlar mevcut!

  • Özsüt Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön