30 Temmuz 2016

Özsüt Dengesiz Masa ve Personelin Umursamazlığı.

Marmara Forum Teras şubesinde oturduğumuz masanın olabildiğince dengesizliği yüzünden yeni gelmiş olan sıcak içecek servisleri bir dirseğimizi koymada hepsi şahsım ve erkek arkadaşımın üzerine dökülmüştür. Benim sağ bacak üst kısmı ve elim erkek arkadaşımın sol bacak üst kısmı ve sol ayağı komple yanmış durumdadır. Biz orada acı içerisinde kıvranırken personelin ilgisizliği, kaba konuşması ve yetkili kişiyi dahi çağırmaması iyice sinirlerimizi yıpratmıştır.

Bu şube hakkında gereğinin yapılmasını rica ediyoruz. Artık o masaları mı kaldırıyorlar ne yapıyorsa yapsınlar. Bu bir başkasının başına da gelebilirdi, bebekli aileler geliyor ve bir dirseği masaya koymada masa direk devriliyor, böyle bir şey olamaz. Erkek arkadaşımı arayıp Whatsapp'tan yazının silinmesini rica etmişler, çalışanların mağdur olacağından bahsedilmiş birçok kere özür dilenmiş. Tekrar tekrar yazıyorum.

Alev 322 Okunma

Cevaplar

  • Özsüt Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön