05 Nisan 2013

Özsüt Bayat Pasta!

02/04/2013 tarihinde 21:42 00259 fiş numarası ile 55 TL ye K. Orman Kestane Ce pastasından aldık annemin doğum günü için. Kutlamamızı yaptık. Pastayı kestik dağıttık bir çatal aldık ki pasta oldukça kuru ve bayat. Kesinlikle taze değil ve neredeyse 3-4 günlük bir pasta üzerindeki kestaneler bile o kadar kuru ki taş gibi. Tabi ki doğum günü pasta sayesinde rezil oldu.

Hemen ertesi günü sabahında Özsüt ün müşteri hizmetlerine mai attık ama tabi ki hiç bir dönüş alamadık. İlgilenmediler yani!

Buradan herkesinde duymasını istiyorum. Böyle büyük bir firma böyle durumlarla ilgilenmiyor. Diğer şikayetleri de okuyunca durumu daha net gördüm. Tek ben değilim.

Eray 192 Okunma

Cevaplar

  • Eray09 Nisan 2013

    Sayın Özsüt Müşteri Hizmetleri , Herkese aynı cevapla burada her konuyu cevaplamış görünmek sadece kendinizi kandırmış olmak değil mi bu kadar mı basit bakıyorsunuz !!! Burada bulunan tüm şikayetlere rağmen hala mağazalarınızda ki eleman ve ürünleri düzeltmemeniz çok düşündürücü. Ben yinede çevremdeki herkese sizin bu tutumunuzu ve ürünlerinizin gerçekten kötü olduğunu ileteceğim ve bilinmesini sağlayacağım.

  • Özsüt Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Özsüt’ü tercih ettiğiniz ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Memnuniyetsizliğiniz ilgili birimlerimize aktarılmış olup, en kısa zamanda size geri dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön