14 Ocak
Yorum Yap
#11443787

Özşanal Özsanal Özsanal Pişmanlığı!

Korkmaz A167 vita Plus 6 litre düdüklü tencereyi 30.08.2018 tarihinde aldım. Arızalı çıktı. Özşanal'a haber verdim. Getirin firmaya gönderelim dediler kapağını götürdüm. Ertesi gün telefon ettiler tenceresini istediler. Annem 9 Kasım'da 12.15-12.45 arasında Tefal'in elemanı başı kapalı gözlüklü bir bayan olan Ö*** hanıma teslim etmiş. Sonra ki günlerde bilgi almak için uğradım. Düdüklünün firmadan gelmediğini söylediler. Biz sizi arayacağız dediler.


Aramadıkları için zaman geçince yine uğradım. Haftaya gelip alabilirsiniz dediler. Gittiğimde bana sadece düdüklünün kapağını teslim etmek istediler. Bende tenceresini de gönderdiğimi söyledim, tenceresini de istedim. Israrla onlarda olmadığını söylediler. Mağaza müdürü olan B*** beyi çağırdılar. O da bulamayınca kamera kayıtlarını görmek istedim. Onu göstermemek için bile bin bir bahane buldular. Kayıt silinmiş olabilir dediler. Kamerayı açtılar. O güne ait kayıt vardı. Biz bakarız dediler. Muhtemelen depo da dediler. Ertesi gün tekrar gittim. Kasada olan bayanla B*** bey kameradan annemin getirdiğini gördüklerini söylediler. Detay bile verdiler Bim poşetinde dediler. Depoda bulamadık. Çok malzeme var dediler. Daha sonra tekrar uğrayın dediler. Tekrar gittim. Burada yok dediler. Işıkkent'te ana depoya gitmiş olabilir dediler. Hep oyaladılar. Daha sonra orada da yok dediler.


Teşhir ürünü olan Falez marka fiyatı daha düşük ve daha küçük olan bir düdüklü tencereyi bir poşet içinde bana vermeye çalıştılar. Farkını hesaptan düşmeyi kabul etmediler. 480 TL'lik Korkmaz marka düdüklü tenceremi kaybettiler. Bu kadar birbirinden habersiz, müşteriyi suçlayan, ilgisiz, duyarsız ve sürekli eleman değiştiren elemanları kavga eden bir firma. Ya aldığım düdüklünün aynısını ya da para iademi talep ediyorum. Kısa süre içinde sonuçlanmasını bekliyorum. Belgelerim de elimde bulunmaktadır. Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Funda Funda 833 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler