28 Ekim 2016 #6802114

Şölen Çikolata Küflü Ogopogo!

3 yaşındaki oğluma ambalajına heves ettiği için aldığım ozmo keki çocuğun ısırmasıyla tükürmesi bir oldu. Sonra dikkatli baktığımda üzerindeki çikolatanın renginin değişmiş ve üzerinde küfler olduğunu gördüm. Sonra ambalajına baktım ve son kullanım tarihi de geçmemişti ayrıca çocuğun açtığı yerden başka hava alacak bir açıklık ta göremedim. Çocuğumuza güvenerek bir şey alamayacak mıyız bu memlekette. Çocukların gözünü boyamak için reklamlar verip cicili ambalajlar yapıyorsunuz ama içinde çöp satıyorsunuz.

Birol 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Birol04 Kasım 2016

    Firma inceleyeceğini iddia ettiği keklerle ilgili hala geri dönüş yapmamıştır.

  • Birol31 Ekim 2016

    Firma tarafından tarafım ulaşıldı. Bir araç yönlendirdiler, söz konusu keki ve yanında 3 paket te açılmamış keki kendilerine teslim ettim. İnceleme yapacaklarmış. Henüz bir geri dönüş yapılmadı.

  • Ozmo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın BİROL ÖZTÜRK Şirketimize gönderdiğiniz e-posta tarafımıza ulaşmıştır, Talebinizin ilgili departmanlarımıza iletileceğini belirtmek isteriz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz, Saygılarımızla, Şölen İletişim Hattı 0800 261 88 88 Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 arasındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön