24 Ocak 2014 #2254790

Ozmedsaglik.com.tr Orijinal Olmayan Tabanlık Gönderdi

Ozmedsaglik.com.tr 'den 70 lira verip Orthosoft marka UCBL tabanlık aldım, almaz olaydım. Bana tabanlık diye sahte, yerli yapım iki plastik parçası gönderdiler. Sağ ve sol ayağa giyeceğim tabanlıklar bile uyumsuz birbirinden farklı.


Ayaklarım biraz rahatlasın diye paraya kıyıp tabanlık aldım ancak ayaklarım eskisinden daha beter acıyor ve ağrıyor. Bu firmadan son derece şikayetçiyim. Hakkımı da adli mercilerde de sonuna kadar arayacağım. İnsan sağlığıyla ,üstelik medikaller aracılığıyla oynama bu kadar kolay olmamalı.

Zeki 203 Okunma

Cevaplar

  • Zeki'nin Teşekkür Mesajı14 Mart 2014

    Şikayetimin bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını ve yaşanılan bu olumsuzluklardan Ozmedsaglik.com.tr 'nin bir dahlinin olmadığını öğrendim.Müşterilerinin sıkıntısını,dertlerini kendi sıkıntısı,dertleri gibi gördüklerini söyleyen ve bu süreçte bizzat arayarak üzüntülerini bildiren,sorunu çözen, bundan sonraki alışverişlerimde de ilk tercihim olacak olan Ozmedsaglik.com.tr'nin sahibi Ömer Bey'e teşekkürler ve her zaman müşterinin yanında yer alan,sorunlarımızın çözümünde desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz şikayetvar.com'a da ayrıca kocaman bir teşekkür...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön