Özlem Güler Estetik ve Güzellik Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Senanur sonuçtan hiç memnun değil

Özlem Güler Estetik Ve Güzellik Merkezi Lazer Epilasyon Erzincan

2.433
Senanur
Senanur 07 Temmuz 2022 14:08

Özlem Güler estetik ve güzellik Merkezi'nde. Dört bölge. Lazer yaptırdım ve gerçekten çok kötü. Dökülmelerim tek tük oldu uyuşturucu krem aldım kendilerinde 80 TL'ye 5 dakika sürdükten sonra uygulamayı yapacağız dediler ve hiçbir şekilde uyuşukluk olmadığı için çok acı çektim. Normalde 40 dakika bekletilmesi gerekiyor kremin 5 bölgeyi 40 dakika gibi kısa bir sürede tarayıp hızlı hızlı yapıyorlar bana başlık verdiler 50 TL'ye camı bile yok 3 bin TL'ye yakın para ödedim ve Erzincan'da ki en kötü ve en pahalı yer.

Sağ bacağımın arkası tek tük dökülürken sol bacağımın arkasındaki tüyler tamamen duruyor ve bana kimle başlarsanız onla biter dedi ö*** hanımefendi 9 seans girdim 6 seansıma giren kızlarda işten çıktı sürekli çalışanlar değişiyor bir tane güzel işini yapan biri yok hep laf kalabalığı öyle güzel konuşarak yanıltıyorlar ki. Bir kız geldi lazerde burası kötü dedi ama maalesef paramı ödediğim için mecbur kaldım.

Senanur
Senanur03 Ağustos 2022 22:48

Kendi ağzınızla söylüyorsunuz donanımlı çalışan bulmak zor Erzincan şartlarında diye bana hak veriyorsunuz çıkan çalışanlardan dolayı e benim zaten 5 seansımı yapmış bu donanımlı bulmadığınız çalışanlarınız kalkıp bana neyini savunuyorsunuz. 1.30 saate yapılınca bir iş demek ki ince ince milim milim güzel ayrıntılı yapılıyor ki uzun sürüyor 40 dakika yapılınca da acele edilmiş incelenmemiş bir an önce yapılsın bitsin diye yapılıyor demek kii! Salonda 2 saat beklemeye sıra gelince ben gelmeden önce sizi aradım ve sizde bana saat verdiniz ona göre geldim ben randevusuz gelemdim bu bir ikincisi diğer geldiğim seanslarda da hep bekletildim ya ben sizle devam etmek istemedim eşimde burda başladık burada devam et dedi siz ne dediniz senanur hanım diod lazerimiz var çok etkili 1 kez onunla deneyin göreceksiniz nasıl etkili olduğunu dediniz bariz dökülmeleriniz var dediniz bende kandım bana sürekli gelmeseydiniz siz zorla geldiniz diyemezsiniz hangi işletme sahibi şimdiye kadar gelmeyin demiş siz diyesiniz beni yeni çıkan diod lazerinizle yanılttınız bende iyi niyetimle kandım bende ayrıntılı anlatıyorum kreme sıra gelince sizden aldığım kremi aynı sizin makinanız olan makinede denedim ve gayette güzel uyuştu! Uyuşukluğun makineyle ne alakası var kremi sürer bekletirsen uyuşur 5 dakika bekletirsen uyuşmaz makineyle ne alakası var! Ben size dua ediyorum rabbim size öyle bir ekmek kapısı açsın ki hakkını verebileceğiniz bir kapı olsun! Hakkımı asla helal etmiyorum çünkü burada yalan söylüyorsunuz bana sizde o kadar iyi biliyorsunuz ki çalışanlarınızın çok kötü bir işlem uyguladığını sırf işletmeniz karalanmasın diye savunma yapıyorsunuz ama Rabbimin adaleti var çok şükür ben Allah a bıraktım. Şu yeni başladığım lazerde 1 ay oldu hala tüylerim çıkmadı ve çalışanları da gayet donanımlı ve 5 yıldır aynı yerde çalışıyor keşke en başında sizi hiç tanımasaymışım.

Senanur
Senanur04 Ağustos 2022 17:43

Gerçekten çok komiksiniz istediğiniz yere başvurabilirsiniz😄 ben o imzayı mecbur olduğum için attım memnun kaldığım için değil artık sizinle krem başlık muhabbetinden yoruldum hiç girmiycem o konuya. Burada kalkıp işlem iyi uygulanmadı tüyleriniz bariz ortada taranmadı demenizi beklemiyoruz zaten tabii ki güzel oldu diyeceksiniz. Memnun kalsaydım 9 seanstan sonra başka bir yere tekrar lazere gitmezdim herhalde memnun kalsaydım gelip buraya şikayetimi bildirmezdim elinize sağlık der çıkardım. 1 ayı geçti hala tüy diye bir şey çıkmadı neden çünkü gittiğim yerde lazerin hakkını veriyorlar hiiiççç kusura bakmayın o kadar para ödedim oturup bu tüylerle size eyvallah diyemem.

Senanur
Senanur04 Ağustos 2022 17:47

Ayrıca Şunu da söylemeden geçemeyeceğim bu meslekte 25 yıllık olmanız bizi çokta ilgilendirmez önemli olan orada lazer uygulayan çalışanlarınız tecrübesi işini güzel yapması madem 25 yıllık tecrübeniz vardı 8 seanstan sonra bir tane çözüm olarak 9. Seansı ben uygulayayım mağdur oldun 8 seans tecrübenizi gösterseydiniz keşkeeee

Senanur
Senanur04 Ağustos 2022 18:06

Hani diyorsunuz ya sizinle polemiğe girmek istemiyorum böyle bir zamanım yok diye hiç hoş bir cümle değil. Sonuçta ben sizin eski danışanınızım uygulamayı yaptım memnun kaldın kaldın kalmadın işim olmaz der gibi siz her memnuniyetsizliğini dile getirene böyle mi yapıyorsunuz. Ben burda hakaret etmiyorum, kötü bir şey söylemiyorum ne sonuç almışsam onu söylüyorum. Böyle konuşmanız gerçekten hiç hoş değil...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

5 Yorum

Elif
Elif
 

Hangi güzellik merkezine gidiyorsunuz acaba? Memnun kaldım dediğiniz yer neresi

Senanur
Senanur
 

Daisy güzellik merkezi

Özlem
Özlem
 

İşlem öncesi ön görüşmede eşiniz ve siz detaylı bilgilendirildiniz (bitmeyebilir herkeste sonuç aynı olmayabilir ek seans gerekebilir) dökülmüyor dediğinizde kontrole çağırdık dökülmeleriniz olduğu tarafınızca da onaylandı. Cihaz krem ve başlık her işletmede aynı olmak zorunda değil. Madem memnun değildiniz neden yine gelip ısrarla 9. Seansa devam etmek istediniz seans vermeyelim memnun değilseniz dedik eşinizin ısrarıyla rand. Verildi. 9. Seans sonrasında kontrole çağırdık gelmediniz 2 ay sonra arayıp telafi talep ettiniz mümkün olmayacağı söylendi. Sonuç itibariyle her işlem sonrası memnuniyet imzanızı atıp da seanslar bitiminde istediğiniz telafi seansı olmayınca mı kötü işletme olup karalama ihtiyacı duydunuz. Öneri ve şikayetlere açığız ama makul ve mantık çerçevesinde adil olunmalı. Bunca iyi niyetli yaklaşımımıza rağmen mesnetsizce hedef göstererek yaptığınız karalama, itibarı değersizleştirme ve haksız ithamlardan dolayı yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz.

Senanur
Senanur
 

Memnun değilseniz seans vermeyelim diye bir şey söylemediniz ya gerçekten hayretler içerisindeyim tüyleriniz dökülüyor diod lazerle deneyelim dediniz ısrarla çok etkili bak göreceksin çok güzel dökülmelerin olacak dediniz nasıl benim ısrarla geldiğimi söyleyebiliyosunuz ya.

Senanur
Senanur
 

Sizden telafi asla istemedim ne telafisinden bahsediyorsunuz memnun kalmadığım için 2 ay araştırdım nereye gidebilirim diye ve gittim gördüm lazerin nasıl yapıldığını sizi aradım milim milim ilerleyerek yaptılar sizin 40 dakika yaptığını 1.30 saatte yaptılar kremi bana yanlış sürede kullandırmışsınız dedim ne yapsaydım o kadar para ödedim hiçbir etki görmedim Allah razı olsun mu deseydim ( Ayrıca ben ısrarla burda devam etmek istiyorum diye bir şey söylemedim.) siz bana ısrarla tüyleriniz dökülüyor bu makine 3 bölgede çok etkili değil diod lazerimiz var yeni geldi çok etkili onda bir seans deneyelim etkisini göreceksiniz dediniz ve bende iyi niyetimle denedim daha çok para verdim sonuç hüsran.