25 Ağustos 2018
#10810545

Özkaymak Turizm Yanlış Tarihli Bilet-Personel Hatası!

02/08/2018 tarihinde bayramın 1. Günü için hızlı tren aktarmalı 4 kişilik bilet rezervasyonu için 05385852469 numaralı telefondan Manavgat yaza-hanesi personeli Ercan beyi aradım.


Zira ailecek bazen haftada 2 kere olacak kadar sık Özkaymak Turizm ile Konya Manavgat arası seyahat etmekteyiz. Hızlı tren bilet satışlarınında o tarihler için henüz açılmadığını bayramda rezervasyon yapılmadığını yaza-haneden bilet alabileceğimizi belirtti.


Bunun üzerine yaza-haneye gittiğimde yaza-haneden direk Ankara'ya otobüsle gitmem önerildi karşılığında da bilet tutarında 85 TL'yerine 68 TL olarak indirim önerildi kabul ettim. Bileti kesen mehmet çil isimli personele kesilen biletteki tarihin istediğim tarih olmadığını söylediğimde abi indirim için öyle yaptım onu iptal edip tekrar ertesi güne ayarladım ben sen merak etme demesi üzerine sürekli kullandığım Özkaymak yaza-hanesi personeline güvenerek biletleri aldım.


Dün gece yarısından sonra Özkaymak'tan arandım ve otobüse gelmediğim otobüsün hareket ettiği bilgisinden sonra durum ortaya çıktı. Hemen yaza haneye gittim. Yazıhane birkaç telefon görüşmesi yapıp saba 7.30 da gelin diyerek geri gönderdi.


Sabah gittiğimde ise hatalı tarihe bilet kesen Mehmet Çil isimli personel tarafında iftiraya ve hakarete uğradım. Mehmet Çil isimli personelinizden şikayetçiyim. Vereceğiniz mail adresine yaza-hane personelinizle olan tel görüşmesinin ses kaydını mail atabilirim. Asıl istediğim tarih olan bayramın 1. Gününe biletimin kesilip ücretinin hatayı yapan personelden tahsil edilmesini talep ediyorum.


Bununla ilgili Özkaymak müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Yaza hanelerinde sesli kayıt olduğunu dinleyip döneceklerini söylemelerine rağmen hiçbir dönüş yapmadılar.
340 TL zarara uğradım bu personel yüzünden. Ve şimdi tekrar bilet almak zorunda kalıyorum.


Bir konyalı olarak memleketimin firması kazansın diye seçtiğim Özkaymak Turizm kurumsallıktan tamamen uzak bir firma olduğunu gösterdi.

Asuhan Asuhan 1.410 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları