14 Haziran
#12107222

Özgür Boza Okulları Ücret İadesini Yapmıyor

Keşke okulunuz bünyenizdeki aslanlarınız kadar, Maltepe kampüsüne kaydını yaptırıp sonra “okulu açmaktan vazgeçtik” açıklamasından sonra ücret iadesi bekleyen velilere de böyle hassas davransaydınız! 15 Mayıs’ta Maltepe kampüsünün açılmayacağına dair bilgilendirme toplantısı sonrası ücret iadesinin başlatılacağı ve 20 gün içerisinde iadenin gerçekleşeceği iletildi. Ancak ayın 13’ü oldu kayıt için bir çok kez görüştüğüm insanlar (A**bey, y** hanım, c**hanım) iade süreci ile ilgili görüşmek istediğimde bana dönüş yapmıyorlar. Size güvenerek nakit olarak ödediğim ücreti taahhüt ettiğiniz süre geçti ve hala ödemediniz. Muhatap bulamadığım için de ben de artık sosyal medyadan sesimi duyurmaya karar verdim.


Sizin yaşattığınız mağduriyet yüzünden yeni yazdıracağım okula daha fazla para ödemek zorunda kalacağım. Bu bildirimim sadece sosyal medyada bitmeyecek. Milli Eğitim Bakanlığı’na kadar gidecek. Bana yaşattığınız mağduriyeti umarım size güvenen diğer velilere yaşatmazsınız. Yaşattığınız bir çok mağduriyet söz konusu olmalı ki postlarınızın altına kötü yorum gelmemesi için yorumları engellemişsiniz. Ancak doğruları bir şekilde birilerinin duyması gerekiyordu. Size güvenen, sosyalist tavrınıza inanan bir çok kişiyi mağdur edeceğinize artık zerre şüphem kalmadı. Yazıklar olsun hepinize. Ücret iademin en yakın zamanda yapılmasını yoksa mahkeme yoluna gideceğimi size bildiriyorum.

Emel Emel 8.006 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emel24 Haziran

    Şikayetim hala devam etmektedir. 40 günü geçti hala iade edilmedi. Ayrıca Ataşehir'deki velilere bizim onları karalamak için bir kampanya yürüttüğümüzü iddia ederek bizim de itibarımızı sarsıyorlar.

Ziyaretçi Yorumları