Özgün Zeytin Kavanozlarda Satılan Zeytinler!

Uğur Uğur15 Eylül 2015 16:40

Yıllardır Özgün Zeytincilik'ten zeytin, zeytinyağı ve sabun almaktayım hatta etrafımızdaki arkadaşlarımıza da siparişle getirterek vermekteyiz. Bu yıl 15.07.2015 tarihinde Ayvalık'ın içerisindeki satış mağazanızdan gene siyah ve yeşil zeytin aldık, yeşil zeytinleriniz çok güzel orada ikram ettikleriniz gibi ancak siyah zeytinler bir felaket, zeytinler ezik, bazı yerleri kopmuş, oldukça yumuşak sanki fazla durmuş ve çürümüş gibi.

Kavanozun birisini açmıştık içerisinden bir avuç kadarını sofraya koyduk geri kalanına yazık oldu, ikinci kavanoz hiç açılmadan aynen duruyor. Sizin gibi bir firmaya böyle bir ürünü satmanızı hiç yakıştıramadım, güvenim sarsıldı. Kargo ile gelseydi iade edecektim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 08 Ocak 2019 18:37  

    Yaklaşık 20 gün önce 6 teneke 5 litrelik zeytinyağı aldım. Yanında da bir kiloluk yeşil zeytin promosyonu vardı. Zeytinin tadı alışılmışın dışında geldi. Firmayı sırf geri bildirim olsun diye aradım. Çok ilgilendiler ve aynı miktar yeni ürünü hemen kargoya verdiler. Örnek bir davranış. Keşke firmayı arasaydınız.