21 Eylül 2013

Özensizlik, İlgisizlik Hepsiburada.com'da!

Banka puan kampanyasından yararlanmak için Hepsiburada.com'dan verdiğim siparişimdeki Braun blender gönderilemeyince Hepsiburada.com ile temasa geçtim. Anladım ki stoğu olmayan bir ürünün bana satışı yapılmış.

Siparişimde yer alan Işın Zigon sehpanın paramparça ambalajla köşesi ezilmiş şekilde elime gelmiş olmasını sineye çeken ben, bunu da anlayışla karşılayıp ürün tutarının hediye çekine çevrilmesini ancak kesinlikle kredi kartına iade edilmeden bu işlemin yapılmasını talep ettim.

Zira ihtiyacım olan ürünü alamamış ve 500 TL'yi doldurmak için aslında öncelikli ihtiyacım olmayan başka ürünler almış bulunmuştum. Talebimin tamamen tersine karta iade işlemi yaptıkları gibi yetkililer benimle görüşmedi. Bu mu çalışma anlayışı?

Ozgur 105 Okunma

Cevaplar

  • Ozgur 25 Eylül 2013

    kurum politikasından, prosedürlerinden habersiz bir dolu çalışan, tıtarsız söylemler (tel kayıtları dinlensin ve mailler incelensin). Kısacası İlgisiz yetkililer ve bilgisiz yetkisizler topluluğu. bir daha ne tavsiye ederim ne bulaşırım, hatta oradan alışveriş yapmaya yeltelenen herkesi caydırırım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Eylül 2013

    Sayın Ozgur K. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön