25 Ocak 2014 #2255984

Özemniyet Turizm Otobüs Otogara Girmiyor!

Özemniyet Turizm'in 24.01.2014 saat: 17:30 İstanbul-Ordu arası seferi olan otobüsü otogara sokulmamış bulunmamaktadır ve yolcuların Alibeyköy terminalinde beklemektedir aracınız anonsu yapılarak servis aracına bindirilmiştir.


Aracın aslında Alibeyköy'de değil Esenler otogarının çevresinde Atışalanı'n da bekletilmektedir. Çalışan personellerin hakaretler ederek bay/bayan yolcuların karşısında konuşmaları göz ardı edilmemelidir.


Otobüse oturulduktan sonra da koltuk bilet sorununun yaşanarak karışıklık çıkması disiplinsizlik ve düzen eksikliği.

Kadir 770 Okunma

Cevaplar

  • Özemniyet Turizm Temsilcisi26 Ocak 2014

    Sayın Kadir KARAMAN 24.01.2014 Tarihli 17:30 sefer saatli İSTANBUL-TİREBOLU-KÜRTÜN aracı esenler otogar trafik çıkış bölümünde yaşamış olduğu sistemsel sorundan dolayı otobüs çıkışı alamamıştır. Bundan sebep yolcularımızın mağdur olmaması için aracı esenler otogara en yakın yer olan atışalanı terminalimizin olduğu yerden yolcularımızın otobüslerine bindirilip yolculuklarını yapmaları sağlanmıştır. Bir diğer konu olan kaba davranışlar konusunda ise garajda bulunan otogar müdürü arkadaşlarımız yolcularımızın servisle sevk idaresi hususunda kendisi bizzat ilgilenmiştir ve her hangi bir kötü davranış kaba bir söz hakarette de bulunulmamıştır. Firmamız dış etkenlerden yaşanabilecek bu şekildeki durumlarda daha dikkatli olacaktır yaşanan bu olumsuz durum için siz değerli yolcularımızdan özrümüzü bir borç biliriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön