04 Kasım 2014

Özemniyet Turizm Eğtimsiz Ve Bilgisiz Personel!

Bursa Bartın arası çalışan Özemniyet Turizm firmasıyla 9 yıldır seyahat etmekteyim. Biletimi Bursa'dan kestirir herhangi aksiliğe karşı otobüsün tel. numarasını alırım. Ara duraklardan birinden bindiğimden şoförü arar tarif ederim. Ama son seyahatimde şoför telefonu 3 defa aramam rağmen açmadı. Yazıhaneyi arayarak irtibata geçtim.

Yolculuk boyunca otobüs İzmit, Sakarya ve Bolu terminallerine girerek çıkışta ücret ödememek için şoför görevliyle ağız dalaşına girdi. Birde mavinin daha belkide 18 yaşına yeni girmiş bana 2 defa olmak üzere yolculara sen diye hitap şekli tam bir eğitimsizlik. Ayrıca aynı yolda birinde 40 tl 3 gün arayla diğerinde 45 TL bilet kesilmesi firmanın dengesizliğidir.

Kenan 905 Okunma

Cevaplar

  • Özemniyet Turizm Temsilcisi08 Kasım 2014

    Ulaştırma bakanlığın vermiş olduğu tarife üzerinden %30 indirim yapabiliyoruz. bunun dışına çıktığımız taktirde Rekabet Kurulu soruşturma açmaktadır. size verilen fiyatlar bu indirim aralığındadır. iyi günler.

  • Kenan07 Kasım 2014

    Cevabınız için teşekkür ederim.fiyat konusunda birsey yazmamissiniz ve ben ayni güzergahda yine yolculuk yaptim.rakam 50 tl oldu.yani 3 haftada 3 tane ayri rakam cikti.ayrica Karamürsel den biniyorum ve araciniz terminalede girmiyor bilginiz olsun.yoksa otobüsün telefon numarasini almak zorunda kalmam.tesekkur ederim

  • Özemniyet Turizm Temsilcisi04 Kasım 2014

    öncelikle bildiriminiz için teşekkür ederiz. BURSA - BARTIN güzergahında çalışan araç personellerimizi ve güzergahta bulunan yazıhanelerimizi; sadece terminallerden yolcu alma hususunda bilgilendirmemizin sağlanmasında yardımcı olduğunuzu hatırlatır, araç kaptan, kaptan yardımcısı ve servis görevlilerinin hizmet içi eğitimlerinin devam ettiğini bildiririz. misafirlerimize yaklaşımlarının düzeyleri tekrar sorgulanacaktır. bahse konu şikayet sefer bilgilerinizi ilettiğiniz taktirde gerekli yaptırımlar uygulanacaktır. ilginiz ve alakanız için teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön