Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Özel Lotus Hastanesi Doktorları Ve Diğer Çalışanlarının İlgisizliği

profile
27 Nisan
3.587

Lotus hastanesinde kadın doğum doktoru *** *** adlı doktor randevularında ve hamilelik sürecinin takibinde çok ilgisiz tavırlara sahipti. Bebeğin kilosunu hiç doğru ölçmedi.

NST'ye gidildiğinde de 5 dakika dahi sürmüyordu. Hastanede çok fazla sıkıntı vardı ama doğum yakın diye doktor değiştirmek istemedik. Fakat bizi pişman ettiler. Hem hastane olarak hem de doktorları aşırı ilgisiz.

Bu yetmezmiş gibi doğumda bebeğin köprücük kemiğini kırmışlardı, çocuğun başı kan toplamıştı ayrıca enfeksiyon kapmıştı bize bunu söylemediler.

Çocuk doktoru geldi ve doğru düzgün çocuğun yüzüne bakmadan kakasını yapmış, çıkabilirsiniz, dedi. Tesadüfen Diyarbakır'da bebeğin sağlık durumunu öğrendik. Ya biz öğrenmekte geç kalsaydık, çocuğun hayatıyla oynamış olacaklardı.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Özel Lotus Hastanesi Göz Polikliniğinde Hasta Çağırma Sorunu

profile
3 hafta önce
87

Göz polikliniğinde hastalar isim isim çağrılıyor. Ne hikmetse kafalarına göre hasta alıyorlar. Dr. **** **** tanıdıklarını öne alıyor. Bekleyen hastalar ne doktorun, ne de personelin umurunda. Moral bozucu bir durum. 400 TL ücret aldılar. Paramızla rezil oluyoruz.

Özel Lotus Hastanesi Hastayla İlgilenmeme, Hastayı Bekletme

profile
25 Ağustos
121

Merhabalar, şu an Şanlıurfa/Karaköprü Özel Lotus Hastanesi'nden yazıyorum. Bu sabah hastaneye kulak ağrım için geldim ve danışman bana Kulak Burun Boğaz bölümüne bakan doktorun saat 13:30'da geleceğini söyledi. Ben de tam saat 13:30'da orada oldum. İlk sıradaydım, saat 14:00 gelmeye başladığında dan...

Özel Lotus Hastanesi Randevu Dışı Muayene

profile
24 Nisan
739

Muayene için randevu almamıza rağmen hasta girişi için sıraya koyulduk ve randevu saatimizin dışında muayene olmak zorunda bırakıldık. Hasta kişi randevuyu sadece kapı önünde yığılma olmaması için değil kendi mesaisi için de uygun olan saate göre ayarlar. Devlet hastanesinde bile görülmeyen bir duru...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz