Özel Esentepe Hastanesi Faturasız İşlem Ve Kabalık

İbrahim İbrahim01 Ağustos 19:13

Bayramın 1. Günü sabahı eşimle beraber Esentepe Hastanesine enjeksiyon yaptırmak üzere sabah 09:00'da başvurdum.

Acilden giriş yapmamızla beraber 15 TL enjeksiyon ücreti talep ettiler. Kendilerine acilden giriş yaptığımızı belirttim ancak uygulamanın bu yönde olduğunu ilettiler.

Bunun üzerine özel sağlık sigortamdan ücreti geri almak üzere fatura talep ettim. Yaklaşık 20 işlemde 300 TL gibi bir rakam yapıyor.

Kulaklarınıza inanamayacaksınız Doktor Bey oradan çıkıp, gidin fatura alabileceğiniz yerden yaptırın. Bayram sabahı fatura veren yere gidin şeklinde hem sağlık çalışanı bakış açısından uzak hem de vergi kanununa tezat ve kaba bir üslup sergileyerek bizi kibarca kovdu.

Ben kendisine bu uygulamanın yanlış olduğunu belirttiğimde tavrından vazgeçmedi. Bu andan itibaren konuyu videoya aldım. Video çekimi esnasında dahi telefonu elimden almaya çalışıp, hamle yapmaktan geri kalmadı. Neredeyse kaba kuvvet kullanma eşiğine gelecek.

Bu konuyla beraber şikayet edeceğimi söyleyerek buradan ayrıldım. Nereye şikayet ederseniz, edin fevriliğini de arkamızdan işittim.

Bu konu çok basit olabilir ancak tüm topluma sorumlu bir kurumda çalışan kişinin hem sağlık açısından hem de kanunen vergi tarafından daha hassas olmasını beklerdim.

Umarım hiçbir vatandaşımız bu muameleye layık kalmaz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler