Toplam çözüm sayısı
..
Özel Esentepe Hastanesi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Özel Esentepe Hastanesi Doktor Amatörlüğü Ve Saygısızlığı

4275görüntüleme
Göktuğ
Göktuğ 24 Mayıs 2020 22:51

24.05.2020 saat 22:00 civarında hastanenize Acilden giriş yaptım. 12 aydır yaşadığım şiddetli karın ağrısı sebebiyle geldim. Hastanenize bu sebepten bir defa daha gelmiştim ve birçok tahlil yapıldı. Ancak Acil doktorunuz daha ben konuyu anlatır anlatmaz bana sorunun psikolojik olduğunu söyledi (tanı koydu) bir şey yapamayız serum takalım dedi. 1. T. C. Mi girme zahmetinde bulunup geçmişime bile bakma tenezzülü göstermedi. 2. Hiçbir tetkik yapmadan psikolojik tanısı koydu. 3. Saygısız ve küçümser tavırlarla konuştu.

Hastanenizde bu tür amatör ve saygısız doktorları barındıracaksanız bizler de bir daha hastanenizi tercih etmeyiz. Benimle birlikte 1 değil en az 100 müşteri kaybettiniz bunu da bir kenara yazın.

Önündeki bilgisayarı bile kullanıp hasta geçmişine bakıp hikayesini dinleyip tetkik yaptıktan sonra tanı koymaya çalışmayan bir doktorun, konuştuklarımı anlaması pek mümkün değil. Sanırım kendisi psikolojik olarak hasta bakma gününde değildi. Bayramın 1. Günü geldik havasında muhabbetin ortasındaydı. Böldük kendisini sanıyorum… Psikolojik olmayacak kadar şiddetli ağrılarımın olduğunu söylediğimde kendisinin doktor olduğunu ima etti. Ancak yukarıda saydıklarımı kendisine birileri öğretsin.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile