Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Özel Ekol Hastanesi (İzmir)  Doktor İlgisizliği Ve Ücret Politikası!

profile
27 Nisan
4.259

21 Nisan 2023 Bayramın 1. Günü vertigo atağı için Ekol KBB İzmir hastanesine acile ambulans ile götürüldüm. Geceden sabaha kadar evde geçmesini beklerken başımı kıpırdatamazken ve sürekli istifra etmekten o kadar bitkin düştüm ki hiç halim kalmamıştı. Hastaneye gittiğimizde doktor geldi. Vertigo için manevra hareketleri yaptırmak istedi ama ben başımı sağa sola dahi kıpırdatamadığımı söyledim. (bu arada 3,5 aylık hamileyim) Doktor tavırlı bir halde bu şekilde işlem yapamayacağını 2-3 gün sonra gelmemizi istedi. Sanki biz ambulansla keyfimizden hastaneye gitmişiz gibi çok sinirlendim. Eşim durumumu anlattı. Sabaha kadar çok yıprandığımı en azından toparlayacak bir serum takmalarını rica etti. Acilde muayene parası 700 TL +400 TL'ye serum parası + 2000 TL ambulans parası aldılar. Kendime geldiğimde doktor beyefendi tekrar geldi. Manevra hareketlerini yaptı ve baş dönmem bayağı azalmıştı. 3 gün dikkat etmemi boyunluk takmamı geçmezse tekrar gelmemi istedi. 4-5 gün sonra şikayetlerim tam anlamıyla geçmediği için 26 Nisanda tekrar kontrol için gittiğimde doktor 2. Manevra hareketlerini yapmak için başka bir bölüme yönlendirdi. 10 günlük kontrol süresi içerisinde olduğum halde sırf manevra hareketini yapmaları için (kafamı sağa sola çevirmeleri) 250 TL ekstra ücret aldılar. Bu hareketi ilk gittiğimde doktor yapmıştı, tekrar yapabilirdi sırf ekstra ücret almak için bir başka bölümde yapmalarını anlayamadım. 

Kısacası acil olarak gittiğim hastaneden, doktordan ücret politikasından memnun kalmadım. Ücret konusunda acile giden hastadan bu derece ücret almaları doğru değil, bu konu için Sağlık Bakanlığına da ayrıca şikayetimi bildireceğim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Özel Ekol Hastanesi (İzmir) Şikayetvar üye markasıdır
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

1

Özel Ekol Hastanesi (İzmir) Böyle Bir Doktor Görmedim

profile
4 hafta önce
321

31/08/2023 yılında Ekol KBB hastanesinde O*** Y*******. Oğlum evde oyuncakları ile oynarken burnuna oyuncak parçasını sokarak bir burun deliği kapanmıştı bizde bu panik ile hastaneye gittik ve acilden giriş yaptık. Daha sonrasında acil müdahale ekibi hemen uzman doktora gönderdi. Bu uzman doktor maa...

İzmir Çiğli Ekol Kadın Doğum Hastanesi Sorumsuzluğu

profile
04 Ağustos
496

Bugün detaylı ultrason için İzmir Çiğli Ekol Kadın Doğum hastanesinden saat 13.50’ye randevu almıştım. 14.00 da hastanedeydim ve doktorun odasında acilden gelen bir hasta vardı zaten daha erken gelmiş olsaydım dahi içeri alınmayacağım belliydi. 14.01 de işlemlerimi tamamladım ve sıra fişimi de alıp ...

Özel Ekol Hastanesi (İzmir) Ve Doktor İlgisizliği

profile
23 Mayıs
13.049

22.05.2023 tarihinde 7 yaşındaki oğlum düştü kaşı açıldı acil Özel İzmir Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesine gittim. Acilde doktor plastik cerrah dikmeli dedi ve bizi Öp. Dr. *** beye yönlendirdi. Muayenede çocuk olduğu için genel anestezi ile dikileceğini ve yatış işlemlerimizi yapmamız gerektiğini ...

2 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Tc Bahar

Öncelikle çok geçmiş olsun Neslihan hanım sizin Dr. Kimdi acaba benzer bir mağduriyet yaşıyorum şu anda aynı gün hastanede bulunmuşuz çünkü.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Özel Ekol Hastanesi (İzmir) Şikayetvar üye markasıdır
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz